Erweiterte Suche Erweiterte Suche
51

Jacek Malinowski (ur. 1969, Zielona Góra), Val d'Orcia, 2017 r.

add Ihre Notiz
Losbeschreibung
olej/płótno, 50 x 100 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jacek Malinowski | olej | 2017'

Jacek Malinowski (ur. 1969, Zielona Góra)
Absolwent Liceum Sztuk Plastycznych im. Juliana Fałata w Bielsku-Białej. Obecnie mieszkający w Gdańsku, Warszawie i w Toskanii. Autor takich projektów jak: Tydzień Kultury Chrześcijańskiej, ''Magazyn Sztuk'', CAT3W - Centrum Aktywności Twórczej Trzeciego Wieku. W ''Magazynie Sztuk'' prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa dla dorosłych. Artysta spędza twórczo co roku całe lato w Toskanii w Italii, gdzie wciąż powstaje cykl malarski poświęcony włoskiemu pejzażowi. Tematyka tego pejzażu została potraktowana jako dążenie do znalezienia symbolu - synonimu toskańskiego krajobrazu. Malinowski coraz bardziej podąża w kierunku do pokazania abstrakcyjnej formy, która pomimo syntetycznych odniesień wciąż stanowi ekspresyjny, organiczny i wypełniony emocjami przekaz. Natomiast kolor! … to absolutny wybuch uczuć. Obrazy są niezwykle ekspresyjne kolorystycznie z mocno nasyconymi często kontrastującymi barwami. Głębokie fiolety przenikają się z błękitami, czernią i miętową zielenią. Jego prace to ciągłe poszukiwanie ruchu, konfrontacja dynamicznych przestrzeni ze statyką płaszczyzn. Odkrywanie kinetyki koloru.
Auktion
3. Auktion der Kunst des 21. Jahrhunderts
22 November 2017 CET/Warsaw
Ausrufungspreis
235 EUR
Endpreis
Keine Gebote
Los ist nicht mehr verfügbar
Ansichten: 61 | Favoriten: 0
Auktion

101 Projekt

22 November 2017 CET/Warsaw
Versteigerungsverlauf

Alle Lose werden versteigert

Auktionsgebühr
OneBid berechnet keine zusätzlichen Gebühren für das Bieten.
Gebotsschritte

Geschäftsbedingungen
Auktionsinfo
Über den Verkäufer
101 Projekt
101 Projekt Galeria Sztuki Współczesnej i Dom Aukcyjny sp. z o. o.
ul. Wilcza 55/63
00-679 Warszawa
+48 882 022 604
Öffnungszeiten
Montag
11:00 - 19:00
Dienstag
11:00 - 19:00
Mittwoch
11:00 - 19:00
Donnerstag
11:00 - 19:00
Freitag
11:00 - 19:00
Samstag
11:00 - 15:00
Sonntag
Geschlossen
Kunden, die Werke dieses Künstlers gekauft haben, kauften auch