olej/płótno, 120 x 100 cm,
Arkadiusz Mężyński (ur. 1978, Koszalin)
Mieszka i tworzy w Warszawie. Interesuje się malarstwem i grafiką, fotografią i grafiką cyfrową. Eksperymentuje z techniką olejną. Maluje z pasji. Zafascynowany jest miejską przestrzenią. Jego pejzaże