Popielniczka
Włocławek proj. Wit Płażewski Włocławek, lata 60. XX w.; fajans, farby podszkliwne, wym: wys. 9 cm, śr. 12,5x 9,4 cm. numer dekoracji: 5523, sygnatura Zakłady Fajansu /WŁOCŁAWEK/ Rewolucji 1905 |