akwaforta, papier; 64,5 x 49 cm (odcisk płyty),
74,5 x 56 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: EDwurnik 85 (ołówkiem); nr odbitki i technika l. d.: 1/28, akwaforta (ołówkiem);
tytuł pośrodku u dołu: "Emigracja" (ołówkiem).