Erweiterte Suche Erweiterte Suche
7

GEYL- PRACTICARUM OBSERVATIONUM TAM ADPROCESSUM IUDICIARUM wyd. 1578

add Ihre Notiz
Losbeschreibung

GEYL Andreas (1526 - 1587)

PRACTICARVM OBSERVATIONVM TAM AD PROCESSVM IVDICIARIVM PRAESERTIM IMPERIALIS CAMERAE,

Qvam Cavsarvm Decisiones Pertinentivm, Libri Dvo

Item De Pace publica et proscriptis, sive bannitis Imperii, Libri II.

Coloniae Agrippinae, apud Ioannem Gymnicum , M.C.LXXVIII. [1578], k. nlb.5, str. 452, k.nlb.35, 162, [2]; format folio: 22,5x34 cm

Wyd. 1.

Bardzo rzadkie!

Andreas von Gail (także: Andreas von Gaill, Gayll, Gaillius, Geyl , urodzony 12 listopada 1526 r. W Kolonii , 11 grudnia 1587 r. Tamże) był kanclerzem w Kolonii, mężem stanu i doktorem prawa.

Oferowana tu pozycja była standardowym dziełem literatury prawniczej z XVI wieku.

TWARDA OPRAWA PEŁNA SKÓRA Z EPOKI NA DESCE, NA GRZBIECIE WYPUKŁE ZWIĘZY, NA LICU OZDOBNA RAMKA, W ZWIERCIADLE OPRAWY ZŁOCONY OWAL

Stan DB/ otarcia, naddarcia oprawy, wyklejki odchodzą od okładek, marginalia z epoki, miejscami ślady zalania marginesów, drobne ślady owada, na kilkunastu str. z większym ubytkiem marginesu, raczej bez szkody dla tekstu

Auktion
Zweite Auktion von Büchern und alten Drucken
14 April 2018 CEST/Warsaw
Ausrufungspreis
855 EUR
Endpreis
Keine Gebote
Los ist nicht mehr verfügbar
Ansichten: 45 | Favoriten: 0
Auktion

Antykwariat Sobieski

14 April 2018 CEST/Warsaw
Versteigerungsverlauf

Alle Lose werden versteigert

Auktionsgebühr
OneBid berechnet keine zusätzlichen Gebühren für das Bieten.
Gebotsschritte

Geschäftsbedingungen
Auktionsinfo
Über den Verkäufer
Antykwariat Sobieski
ANTYKWARIAT SOBIESKI
Pułaskiego 31 / 3
62-800 Kalisz
+48609772993