olej, płyta pilśniowa; 35 x 80 cm;
sygn. i dat. w kompozycji, po środku u dołu: Wlastimil / Hofman / 1960;
na odwrocie nalepka z napisem: Ze zbiorów / B. i J. / Żyźniewskich.