litografia barwna, papier; 30 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na kamieniu l. d.: Kisling 1952.
Grafika pochodzi z teki "L'Épopée bohémienne" René Héron de Villefosse'a wydanej w Paryżu w 1959 roku (nakład 230 egz.).