akwaforta, miękki werniks, sucha igła, akryl; ok. 59 x 78 cm;
sygn. i dat. p. d.: KACPER BOŻEK XVII / XXI (ołówkiem);
oznaczenie egzemplarza l. d.: 9/100 (ołówkiem);
napis u dołu: PRZEPOWIEDNIA (ołówkiem)
Estymacja: 1 500 - 2 000