Edward Dwurnik, Czerwone Tulipany, 2018, 30 x 40 cm
addIhre Notizcreate
Losbeschreibung
akryl/płótno, 30 x 40 cm
sygn. p.d.: "2018/ E. Dwurnik"
certyfikat autentyczności
EtikettenBETA