tempera żółtkowa/płótno, 120 x 180 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Jarosław Modzelewski | Zabawy na balkonie | 120 x 180 | temp.ż. | w kółku 2005 oraz nalepka z opisem pracy w jęz. ang.