Jerzy Kossak (1886–1955), Polowanie par force, 1941
addIhre Notizcreate
Losbeschreibung
Schätzungen:
3 972 - 4 439 EUR
olej/tektura, 50 x 69,5 cm sygn. i dat. p.d.:
Jerzy Kossak 1941
EtikettenBETA