akwaforta, akwarela, tusz, papier;
36,5 x 26,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
poniżej oraz przy prawej krawędzi opis autorski: TSętowski "Architektoniczna hibernacja" akwarela, akwaforta / rysunek 1/1 E/A.