akwaforta, papier; 64,5 x 49 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: E. Dwurnik / 87 (ołówkiem),
l. d.: 9/15 akwaforta (ołówkiem), śr. tytuł: "Widziałem go" (ołówkiem).