olej, tektura; 12,8 x 21,3 cm;
sygn. p. d.: WW
Na odwrocie stempel owalny z napisem: ZE ZBIORÓW DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY (w środku faksymile mon. wiązanego WW), niżej numer ze spuścizny artysty: 000530