olej, tektura, 65 x 53 cm, sygn. l.d.: LURCZYŃSKI, na odwrocie pieczątki POSKu oraz nr inwentarzowy w kolekcji 231-2017 Polskiego Ośrodka Społeczno-Kulturalnego w Londynie