akwaforta, akwatinta, papier; 41,5 x 27,8 cm (wymiar kompozycji); 53,5 x 39 (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK XIII / XXI (ołówkiem), opisane śr. d.: JEDNOŚĆ WIELOŚCI (ołówkiem) oraz numerowane l. d.: E/A VIII/X (ołówkiem)