akwarela, ołówek, papier, 21 × 29 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: WW
na odwrocie na doklejonej karteczce stempel owalny z napisem: ZE ZBIORÓW DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY (w środku mon. Wiązany WW); niżej numer ze spuścizny artysty: 001070