autolitografia, papier żeberkowy;
57 x 46 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Sichul (na kamieniu);
zaplamienia papieru.
Litografia pochodzi z teki: Władysław Jarocki, Kazimierz Sichulski, Autolitografie, Lwów 1912, (nakład jednorazowy 150 egzemplarzy, płyty zniszczono), nakładem Księgarni H. Altenberga; teka graficzna "Lamusa" (elitarnego pisma artystyczno-literackiego);
Lit.: Maria Grońska, Grafika w książce, tece i albumie, Warszawa 1994, ss. 48, 242, poz. 290