olej, płótno naklejone na tekturę; 56 x 36 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW;
na odwrocie stemple z numerem ze spuścizny po artysty: 0847 dodatkowo nr 4 oraz inicjał wiązany: WW (faksymile).