olej, tektura; 62 x 46,5 cm;
sygn. p. d.: aneri;
Obraz wystawiany: Aneri Irena Weissowa. Wystawa obrazów, Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych, Kraków - Nowa Huta, Al. Róż 3 - październik - listopad 1961, kat. Poz. 6.