Erweiterte Suche Erweiterte Suche
75

Wojtek Siudmak, L'empereur du sixième sens

add Ihre Notiz
Losbeschreibung

Wojtek Siudmak, L'empereur du sixième sens.

Litografia kolorowa, egz. 82/120, 79,5 x 59,7 cm

Sygnowany, numerowany i zatytułowany u dołu.

Zakup od artysty.

Wojtek Siudmak urodził się w 1942 r. w Wieluniu. Studiował na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych (1961-1966). W 1966 zamieszkał we Francji, gdzie kontynuował studia na paryskiej Ecole des beaux-arts (1967-1968). Do dziś żyje i tworzy we Francji. Jest uznawany za jednego z najważniejszych reprezentantów realizmu fantastycznego, chociaż sam określa się raczej jako hiperrealista fantastyczny. Za swoją twórczość otrzymał wiele nagród i odznaczeń (w tym Order Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej), a jego dzieła były prezentowane na licznych wystawach zbiorowych i indywidulanych na całym świecie. Jego twórczości są poświęcone dwie stałe sale wystawowe: w Muzeum regionalnym w Wieluniu oraz w Musée de l’Imaginaire w Château de Ferrières (Francja).

Auktion
Kunstauktion für Auswanderer
09 Juni 2019 CEST/Warsaw
Ausrufungspreis
487 EUR
Endpreis
Keine Gebote
Los ist nicht mehr verfügbar
Ansichten: 209 | Favoriten: 0
Auktion

Art Maniac

Kunstauktion für Auswanderer
09 Juni 2019 CEST/Warsaw
Versteigerungsverlauf

Alle Lose werden versteigert

Auktionsgebühr
OneBid berechnet keine zusätzlichen Gebühren für das Bieten.
Gebotsschritte

Geschäftsbedingungen
Auktionsinfo
Über den Verkäufer
Art Maniac
Art-Maniac Piotr Skiba
ul. Jarzębinowa 18
95-100 Zgierz
+488502091694
Kunden, die Werke dieses Künstlers gekauft haben, kauften auch