olej/płótno, 50 x 73 cm, sygnowany i datowany l.d: J. Łukasik 2019, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JAROSŁAW ŁUKASIK | „PEJZAŻ GRECKI” | olej na płótnie | 50 x 73 cm | JŁ'