akryl, płótno; 40 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: 2013 / E. DWURNIK / WADOWICE;
na odwrocie napis autorski: 2013 / E. DWURNIK / „WADOWICE” / NR: IX [w prostokącie] - 1760 /
4869 -.