akwarela, ołówek, papier szaro-kremowy; 70 x 51 cm;
sygn. p. d.: E. Krcha (ołówkiem);
na odwrocie autorski napis: Emil Krcha / „Maki” 1964 / 70 x 50 (ołówkiem) oraz: … Kat. Krak 90 (długopisem).
Obraz wymieniony w katalogu: Emil Krcha. Wystawa Malarstwa, BWA Kraków, listopad 1965, poz. 90.