Akryl/płótno, 150 x 100 cm
Sygn. p.d. Dominik Smolik
2019
3 000 | |||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
30 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||
300 000 | |||
> | 20 000 | ||