akryl/płótno, 70 x 90 cm, sygnowany i datowany p.d: 'M. Michoń | 2019r.', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. Michoń | 2019r. | z cyklu "kolory tłumu" | "Strajk pielęgniarek"'