olej, surowe
płótno, 120 x 100 cm, opisany na odwrocie: 'I. OBOZ | 2017 | "X" |
WROCŁAW'
olej, surowe
WROCŁAW'
30 000 | |||
> | 2 000 | ||
100 000 | |||
> | 5 000 | ||
200 000 | |||
> | 10 000 | ||
500 000 | |||
> | 20 000 | ||
1 000 000 | |||
> | 50 000 | ||