litografia, papier; 87,5 x 62,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie z prawej: TA (monogram wiązany);
u dołu napis: III WYSTAWA.TOW.ART.POL.SZTUKA w SAL- / LACH TOW-P.S.P. w SUKIENNICACH OD 18 CZER. / DO 18 LIPCA WTPĘP 20 ct DLA CZŁON. T.P.S.P. 10 ct