Erweiterte Suche Erweiterte Suche
6

Stanisław Tomalak, Fragment 576/AB z cyklu: Archeologia - dyptyk

add Ihre Notiz
Losbeschreibung
Technika własna, płótno, 2018, całość 80 x 120 cm,
sygn. p.d.: S.J.A.T.

Stanisław TOMALAK (1955)
Od 2011 r. członek Związku Polskich Artystów Plastyków, rekomendowany przez profesorów S. Kortykę i W. Kuczmę z wrocławskiej ASP. Z wykształcenia jest technikiem chemikiem. Od 1975 roku zajmuje się działalnością plastyczną. Przez szereg lat uprawiał tradycyjne malarstwo pejzażowe. Następnie bliski mu był nurt zbliżony do realizmu fantastycznego. Od roku 2000 coraz częściej skłania się w stronę abstrakcji. Od tego czasu nieustannie eksperymentuje, stosując autorskie techniki i technologie. Wprowadza do obrazów różne aplikacje, sięga po technikę kolażu. Prace mają zróżnicowaną powierzchnię.
Auktion
17 Junge Kunst Auktion
25 Mai 2019 CEST/Warsaw
Ausrufungspreis
163 EUR
Endpreis
536 EUR
Endpreis mit ohne Auktionsgebühr
466 EUR
Mehrgebot
329%
Ansichten: 180 | Favoriten: 0
Auktion

DESA Kraków

17 Junge Kunst Auktion
25 Mai 2019 CEST/Warsaw
Versteigerungsverlauf

Alle Lose werden versteigert

Auktionsgebühr
OneBid berechnet keine zusätzlichen Gebühren für das Bieten.
Gebotsschritte

Geschäftsbedingungen
Auktionsinfo
Über den Verkäufer
DESA Kraków
DESA Dom Aukcyjny Sp.z o.o
ul. Floriańska 13
31-019 Kraków
+48 12 422 3114
Öffnungszeiten
Montag
10:00 - 18:00
Dienstag
10:00 - 18:00
Mittwoch
10:00 - 18:00
Donnerstag
10:00 - 18:00
Freitag
10:00 - 18:00
Samstag
10:00 - 14:00
Sonntag
Geschlossen
Kunden, die Werke dieses Künstlers gekauft haben, kauften auch