olej, płótno; 70 x 94 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wojciech Kossak / 1929;
na odwrocie:
- orzeczenie prof. dra Feliksa Kopery (dyrektora Muzeum Narodowego w Krakowie) i dra Kazimierza Buczkowskiego z 1945 roku potwierdzające autentyczność pracy;
- kartka z oznaczeniem: 0611/2011 / Kossak Wojciech / Spotkanie z gęsiarką / centrala Re-11
Estymacja 45 000 - 60 000
Bibliografia:
Olszański K., Wojciech Kossak, wyd. 3, Zakład Narodowy im. Ossolińskich, Wrocław 1982.