lej, płótno, 50 × 40 cm, sygn. p.d.: V.Bąbol oraz opisany na odwrocie: Viola Bąbol „Oczekiwanie” 2019
30 000 | |||
> | 2 000 | ||
100 000 | |||
> | 5 000 | ||
200 000 | |||
> | 10 000 | ||
500 000 | |||
> | 20 000 | ||
1 000 000 | |||
> | 50 000 | ||