ZAWILIŃSKI ROMAN - DOBÓR WYRAZÓW. SŁOWNIK WYRAZÓW BLISKOZNACZNYCH I JEDNOZNACZNYCH. DO PRAKTYCZNEGO UŻYTKU. NAKŁADEM "PORADNIKA JĘZYKOWEGO", KRAKÓW 1926r., str. XXVIII, [4], 631, [3]; 18cm. OPRAWA TWARDA PÓŁSKÓREK Z ZŁOCENIAMI NA LICU I GRZBIECIE, BRZEGI KART BARWIONE. STAN Dobry+, otarcia brzegów oprawy