Erweiterte Suche Erweiterte Suche
4

Aneta Olszewska-Kołodziejska, Ogród, 2008

add Ihre Notiz
Losbeschreibung

olej na płótnie 33 x 27 cm

Swoją drogę artystyczną rozpoczęła od nauki w Liceum Plastycznym im. Wojciecha Kossaka w Łomży gdzie uzyskała z wyróżnieniem tytuł Plastyka o specjalności: grafika warsztatowa.
Ukończyła Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej na Wydziale Artystycznym, kierunek Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Dyplom artystyczny z malarstwa pt. „ Pejzaż liniowy” wykonała pod kierunkiem prof. sztuk plast. Mieczysława Hermana
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki (specjalizacja: Konserwacja i Restauracja Malarstwa i Rzeźby Polichromowanej). Wykonała dyplom artystyczny z kopii ikony pt. „Barwny ornament na ikonach z Kolekcji Ikon i Rzemiosła Bizantyjskiego Muzeum Narodowego w Warszawie w oparciu o ikony Matki Boskiej Kazańskiej i Św. Mikołaja pod kierunkiem prof. ASP dr hab. Danuty Stępień
Studia podyplomowe ukończyła na uczelni Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie, Wydział Pedagogiki (kierunek: Technika i informatyka). Prace podyplomową zgłębiała na temat „Wykorzystanie papieru do praktycznego nauczania techniki” pod kierunkiem dr inż. Jarosława Seńko.

Auktion
"Exotics" 14. Stationäre Auktion für junge Kunst
16 Juni 2019 CEST/Warsaw
Ausrufungspreis
117 EUR
Endpreis
Keine Gebote
Los ist nicht mehr verfügbar
Ansichten: 59 | Favoriten: 0
Auktion

Galeria POPART

16 Juni 2019 CEST/Warsaw
Versteigerungsverlauf

Alle Lose werden versteigert

Auktionsgebühr
OneBid berechnet keine zusätzlichen Gebühren für das Bieten.
Gebotsschritte

Geschäftsbedingungen
Auktionsinfo
Über den Verkäufer
Galeria POPART
Galeria Popart
ul Bóżnicza 11b
61-751 Poznań
+48 881 208 908
Kunden, die Werke dieses Künstlers gekauft haben, kauften auch