Erweiterte Suche Erweiterte Suche
2

Michał ZABOROWSKI, Odaliska, 1994 r.

add Ihre Notiz
Losbeschreibung

Olej, płótno: 100 x 130 cm

Sygnowany i opisany na odwrocie.

Michał ZABOROWSKI

ur. 1960 Gdańsk

Studia odbył na Wydziale Malarstwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, dyplom w pracowni prof. Ludwika Maciąga uzyskał w roku 1985. Jedna z pierwszych jego wystaw indywidualnych miała miejsce w Galerii Zapiecek w Warszawie (1987), w tym też roku otrzymał złoty medal na Biennale Sztuki Sakralnej w Gorzowie. Pokazywał swoje prace w znaczących galeriach europejskich i amerykańskich. Maluje w dużym formacie postacie i sceny figuralne pełne dynamiki i ruchu, który podkreśla asymetrią kompozycji. Przedstawione sceny sprawiają niekiedy wrażenie kontynuacji już poza płótnem. Stosuje nasycone barwy i kontrastowe światłocienie. Jego prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w USA, Kanadzie Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Australii i RPA.

Auktion
Zweite Auktion von Kunstwerken und Gemälden
24 Juli 2019 CEST/Warsaw
Ausrufungspreis
8 235 EUR
Endpreis
Keine Gebote
Los ist nicht mehr verfügbar
Ansichten: 112 | Favoriten: 0
Auktion

LORETS

24 Juli 2019 CEST/Warsaw
Versteigerungsverlauf

Alle Lose werden versteigert

Auktionsgebühr
OneBid berechnet keine zusätzlichen Gebühren für das Bieten.
Gebotsschritte

Geschäftsbedingungen
Auktionsinfo
Über den Verkäufer
LORETS
Oliwia Lorenz Galeria Sztuki
ul. Rydygiera 11 / 83
01-793 Warszawa
Kunden, die Werke dieses Künstlers gekauft haben, kauften auch