Mariusz Waras (M-City) (ur. 1978) - M-CITY 1000, 2017

7
Mariusz Waras (M-City) (ur. 1978) - M-CITY 1000, 2017Mariusz Waras (M-City) (ur. 1978) - M-CITY 1000, 2017
Losbeschreibung
Schätzungen: 8 000 - 12 000 PLN

spray, szablon, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie: '"M-CITY 1000" | MARIUSZ WARAS 2017 | [sygnatura]'

WYSTAWIANY:
2017 – wystawa indywidualna „All day, all night”, Galo Art Gallery , Turyn (Włochy)

Auktion
16 Aukcja Sztuki XXI wieku - aukcja kolekcjonerska
24 August 2019
Ausrufungspreis
5 000 PLN
Schätzungen
8 000 - 12 000 PLN
Endpreis
12 980 PLN
Endpreis mit ohne Auktionsgebühr
11 000 PLN
Mehrgebot
260%
Ansichten: 40 | Favoriten: 0
Auktion
24 August 2019
Versteigerungsverlauf

Alle Lose werden versteigert

Auktionsgebühr
OneBid berechnet keine zusätzlichen Gebühren für das Bieten.
Auktionsinfo

16 AUKCJA SZTUKI XXI WIEKU - aukcja kolekcjonerska

24 sierpnia 2019, godz. 19 (wystawa przedaukcyjna od 10 sierpnia)

Sopocki Dom Aukcyjny | Galeria Modern

Ul. Bohaterów Monte Cassino 43, Sopot

Kontakt: [email protected] i tel. 739 403 497, 603 890 001

Gebotsschritte

Warten...
Über den Verkäufer
account_balance ul. Bohaterów Monte Cassino 43, 81-767 Sopot
phone 58 550 16 05
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Annahme von Losen für die Auktion

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Mariusz Waras
Warten...