olej, płótno, 30x24 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO “DZIEWCZYNA Z KWIATEM” OLEJ NA PŁÓTNIE 30x24 cm 2019 r
olej, płótno, 30x24 cm
Alle Lose werden versteigert