porcelana biała, szkliwiona, malowana podszkliwnie; 22,5 cm;
sygn. na spodzie: korona z napisem w otoku: ROYAL COPENHAGEN / DENMARK i 1317 (druk zielenią), oraz: trzy fale 06 X (kobaltem);
Dania, Kopenhaga, Royal Kopenhagen - Królewska Manufaktura Porcelany w Kopenhadze, 3 ćw. XX w. (?).