plater; 10,5 x 12,5 x 9 cm;
sygn.: orzeł, napis w owalu: FRAGET / N / PLAQUE / oznaczenie w owalu / 3 / 103 / XIX;
Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget, 1896-1915;
znaczne przetarcia plateru u zabrudzenia (wżery?) wewnątrz.