Paulina Zalewska, Poranna kawa z cyklu „Hopperowe inspiracje” (2019)
addIhre Notizcreate
Losbeschreibung
akryl, płótno, 50x50 cm (52.5x52.5 z ramą)sygn.dat.p.d.
EtikettenBETA