olej, collage, płótno; 73 x 122 cm (wymiar całości kompozycji);
sygn. p. d.: WŁ. KUNZ;
na odwrocie na płótnie napis autorski: WŁ KUNZ / "DYPTYK" Z CYKLU MORZE / ŚRÓDZIEMNE 95; oraz nalepka transportowa i stempel wywozowy.