olej/płótno, 69 x 51 cm, sygnowany p.d.: 'K.Gorbatowski', datowany l.d.: '1968 III', opisany na odwrociu: 'Kochanemu | Stasiowi | Kostek | Paź. 16 I 1969', oprawiony (74 x 55 cm z ramą)