olej/płótno, 80 x 110 cm, sygnowany i datowany p.d.: 'ŚRODOWSKA 2019', sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: '„SZTUKA WŁADANIA” | ŚRODOWSKA 2019 29. | OLEJ NA PŁÓTNIE | 80 x 110 cm | Katarzyna Środowska'