Miriam Ptak

Urodzona w 1991 r we Wrocławiu. Absolwentka Malarstwa na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, w pracowni Waldemara Kuczmy. Laureatka Stypendium Rektora Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu dla najlepszych studentów (2013-2014). 

Laureatka konkursów:

  • 2013 -  III miejsce w konkursie Nagroda Artystyczna Galerii Dominikańskiej „Nowoodkryta”; realizacja muralu na osiedlu „Zaspa” w Gdańsku, w ramach projektu „Jedzie pociąg z Wrocławia do Gdańska”
  • 2014 wygrała konkurs na projekt malarstwa ściennego, zorganizowany przez PD Spółka Akcyjna ŻYCZLIWA S.K.A.: zdobyła wyróżnienie w Konkursie malarskim „Postawy” we Wrocławiu. 
  • 2015 uczestniczka „V Kazimierskiej Pleneriady Wrocław-Kraków-Lublin”, organizowanej przez warszawską galerię STALOWA, gdzie zajęła II miejsce; Zdobywczyni I miejsca w konkursie zorganizowanym przez spółkę Vintage Development na projekt muralu, który został zrealizowany na murze o wielkości 330 m2 na osiedlu Promenady Wrocławskie. Współpracowała przy tworzeniu „Kwiatów przydrożnych”, pokazu pracy Maite Tarazony prezentowanego w ramach „Monosytuacji 2” – cyklu małych form teatralnych w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego. Czynnie zaangażowana w projekt MiserArt – strefa kultury w labiryncie wykluczenia, którego siedzibą jest pustostan na ul. Cybulskiego 35a we Wrocławiu, organizującym różnego rodzaju wydarzenia artystyczne i społeczne.
Miriam Ptak, Kazimierz
 

Miriam Ptak, Kazimierz

event 2017/03/22
no offers
185 EUR
Miriam Ptak, Żółty prostokąt, drzewo i czerń
 
Miriam Ptak, Przeistoczenie
 

Miriam Ptak, Przeistoczenie

event 2015/09/08
Hammer price
138 EUR
keyboard_arrow_up
add