Advanced search Advanced search

Gustaw Rogalski - Auctions

Gustaw ROGALSKI

event 2024/04/13
no offers
186 EUR

Gustaw ROGALSKI

event 2024/04/13
no offers
186 EUR

Gustaw ROGALSKI

event 2024/04/13
no offers
186 EUR

Gustaw ROGALSKI

event 2024/04/13
Hammer price
224 EUR

Gustaw ROGALSKI

event 2024/04/13
no offers
116 EUR

Gustaw ROGALSKI

event 2023/10/14
Hammer price
104 EUR

GUSTAW ROGALSKI, JÓZEF PIŁSUDSKI 1927 R

event 2023/04/04
no offers
43 EUR

GUSTAW ROGALSKI, JÓZEF PIŁSUDSKI 1926 R

event 2023/04/04
no offers
43 EUR

Rogalski Gustaw, Ubogi Żyd, akwarela 1929

event 2023/03/16
no offers
209 EUR

Gustaw ROGALSKI, XX w., Grodzisko - Ojców, 1926

event 2021/03/17
no offers
283 EUR

Gustaw ROGALSKI (1887-1939), Wiec, 1931

event 2016/03/23
no offers
579 EUR