olej, płótno, 73 x 50 cm, sygn. i dat. p.d.: 2007/E.DWURNIK, opisany l.d.: ŚWINOUJŚCIE
opisany na odwrocie: 2007/E.DWURNIK/ŚWINOUJŚCIE/NR: IX - 1381/3811