Kop. 7049np, Friedensburg 712, waga 0,51 g., śr. 24,99 mm, patyna, uszkodzone obrzeże, rzadki.
> | 10 | ||
200 | |||
> | 20 | ||
50 000 | |||
> | 2 000 | ||
100 000 | |||
> | 5 000 | ||