fajans, malowany ręcznie, szkliwiony; średn. 30 cm;
sygn. Zakł. Fajansu / Włocławek / Rewolucji 1905; 7456; mal. Ż. Syroczyńska
Zakłady Fajansu Włocławek, lata 60. XX w.