21

Piotr Czajkowski (ur. 1973), DELACROIX, z cyklu "METRO", 2019

add Your note
Estimations: 2 347 - 3 052 EUR | 10 000 - 13 000 PLN
akryl, płótno, 140 x 140 cm, sygn.p.d: 'CZAJ | KOW | SKI | 2019' oraz opisany na odwrocie: 'PIOTR CZAJKOWSKI | "DELACROIX" |cykl METRO | 2019'
Ukończył studia na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Od 1999 roku jest nauczycielem akademickim na macierzystej uczelni. Jego aktywność twórcza skupia się w obszarze malarstwa i rysunku. Jego prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce, Francji, Niemczech, Belgii, Holandii, Szwajcarii i Rosji.
Auction
17 Aukcja Sztuki XXI wieku
30 November 2019
Start price
986 EUR
Estimations
2 347 - 3 052 EUR
10 000 - 13 000 PLN
Hammer price
4 432 EUR
Hammer price without Byuer's Premium
3 756 EUR
Overbid
450%
Views: 223 | Favourites: 0
Auction

17 Aukcja Sztuki XXI wieku
30 November 2019
Lots bidding

All lots are listed to bid

Buyer's premium
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
Bid increments

About the Auction

About the Seller
Contact
Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
Galeria w Warszawie: Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa
Galeria w Gdańsku: Długa 2/3, 80-827 Gdańsk
Opening hours
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Consigning lots to auction

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Customers who bought the works of this artist also bought