Advanced search Advanced search
38

Andrzej TUŹNIK, Gdynia. Plaża miejska, 2019 r.

add Your note

Andrzej TUŹNIK (ur. 1974 r., Puławy)
Gdynia. Plaża miejska, 2019 r.
olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
pieczęć autorska na odwrociu
Ukończył Wydział Artystyczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W 2000 r. uzyskał dyplom z malarstwa pod kierunkiem prof. Walentego Wróblewskiego, za który otrzymał Wyróżnienie Dziekańskie. W latach 1997-2005 pracował jako plastyk w Państwowym Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Od 2005 r. jest związany z Trójmiastem, pracuje jako grafik w Gdańskim Wydawnictwie Oświatowym. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków Okręg Gdański.

wystawy:
● Galeria 31, Miejska Biblioteka Publiczna – Lublin, 1996,
● Oberża Artystyczna Złoty Osioł – Lublin, 1997,
● Państwowy Teatr im. J. Osterwy w Lublinie, 1999,
● "Autograf 2001", Muzeum Lubelskie – Lublin 2001,
● "Polsk Konst" – Malmö, 2007,
● "Wiosna Artystów", Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim, 2016,
● "Miejsca", Artbistro Stalowa 52 – Warszawa, 2017,
● "Miejsca", Sztuka Wyboru – Gdańsk, 2017,
● "Miejsca", Fundacja 4 Style – Kraków, 2018.
● "Miejsca", Galeria Sztuki NEXT – Bydgoszcz, 2018
● galeria "NA miejscu" – Gdańsk, 2019

Auction
VI Auction of Modern Art
22 November 2019 CET/Warsaw
Start price
282 EUR
Hammer price
415 EUR
Hammer price without Byuer's Premium
352 EUR
Overbid
147%
Views: 431 | Favourites: 2
Auction

NEXT - Aukcje Sztuki

VI Auction of Modern Art
22 November 2019 CET/Warsaw
Lots bidding

All lots are listed to bid

Buyer's premium
OneBid does not charge additional fees for the bidding.
Bid increments
  > 3 000

Terms and Conditions
About the Auction
About the Seller
NEXT - Aukcje Sztuki
Contact
Galeria Sztuki NEXT
ul. Poznańska 31
85-129 Bydgoszcz
+48 509 351 515
Customers who bought the works of this artist also bought