olej, płótno, 38 × 46 cm
sygn. l. d.: J.Pressmane
Wystawiany i reprodukowany:
Joseph Pressmane, Mistrzowie École de Paris”,
Villa la Fleur, Konstancin-Jeziorna, 18 maja-28 września 2019,
[katalog wystawy], tekst Artur Winiarski,, Warszawa 2019, s.142–143